כפר הסטודנטים

גדרה

גדרה

"אנחנו לא מדברים במושגים של שעות אלא בתרומה לעם ישראל"

סטודנטים בכפר - 24

מוסדות לימוד

מוסדות לימוד אזוריים

מסלולי למידה

מהנדסת מחשבים, חינוך, עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה, מקצועות ריאליים והומניים נוספים

קצת עלינו

השנה מתנדבים בכפר 20 סטודנטים הבאים ממגוון רקעים. הכפר הוא הטרוגני מאוד. מה שמשותף לכולם הוא הרצון לתרום לעם ישראל. גם תחומי הלימוד הטרוגניים מאוד, החל מהנדסת מחשבים ומקצועות ריאליים אחרים ועד חינוך, עבודה סוציאלית ופסיכולוגיה ומקצועות הומניים נוספים. הפסיפס הרחב של החברה הישראלית בכפר הופכת את הקשר בין הסטודנטים שלנו לכל כך מיוחד, ואת התרומה שלהם כל כך משמעותית.

פעילויות בכפר

פרויקטים חברתיים

פעילויות לקהילה

סדנאות

הסטודנטים שלנו פעילים בבית הספר הן היסודיים והן חט"ב וחט"ע (בתיאום ושיתוף פעולה מלא עם מחלקת החינוך במועצה). בנוסף, הסטודנטים פועלים במועדניות רווחה במושבה (בתיאום ושיתוף פעולה מלא עם מחלקת הרווחה במועצה). אנחנו יוזמים אירועים בשיתוף עם גורמים שונים בגדרה כגון טו בשבט עם מרכז אופק (מתנ"ס גדרה), הפנינג בדשא בשיתוף תנועת אורי, קשר בין דורי עם קשישים סביב החגים בנוה אורנים, פעילות לילדים בשיתוף בית כנסת ישורון.

אנשי הצוות
שלום קרל
רכז הכפר

בואו לתרום ולהיתרם! הירשמו עכשיו!

רשת "שעלים" דואגת ללוות את הכפרים בהכוונה, הנחיה מקצועית ותמיכה פיזית. בין השאר מעניקה הרשת  לכל סטודנט/ית מלגה בסך 10,000 ₪ לשנה, ולחברים בכפרי הסטודנטים מעניקה הרשת בנוסף – סיוע במימון שכר דירה.

רשת "שעלים"מאמינה בערכם וביכולתם של הסטודנטים לחולל שינוי משמעותי בקרב ילדים ונוער בתקופת לימודיהם האקדמיים. המגע היום יומי עם האוכלוסייה המתגוררת בשכונה מאתגרת, מאפשר לסטודנטים להיחשף ולחשוף את עצמם לפלח אוכלוסייה שאולי לא הכירו בעבר. לחזקם, לעודדם ולגלות את המיוחד והטוב שבהם.

צרו קשר

לשאלות ומידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שלום קרל
רכז הכפר
2020 © שעלים בקמפוס - כל הזכויות שמורות
דילוג לתוכן