כפר הסטודנטים

רמת בית שמש

רמת בית שמש

יסוד האושר הוא: אהבת האמת בשכל, אהבת היושר בחיים, אהבת היופי ברגש, אהבת הטוב במעשה- הרב קוק.

סטודנטים בכפר - 10

מהיכן? - כל הארץ ממש

מוסדות ומסלולי למידה

– אוניברסיטת אריאל, אוניברסיטת בר-אילן, מכללת אשקלון, האוניברסיטה העברית.

קצת עלינו

כפר שני בעיר בית שמש בה החל החזון, הכפר מתבסס ומתרקם בשכונת המשקפיים ברמב"ש א', ועתיד לעבור לשכונה החדשה– נוה שמיר לכשתתאכלס. בונים עתיד לקהילה.

הסטודנטים – כולם, בוגרי שירות משמעותי צבאי/לאומי, ללא הבדלי מגדר או מגזר, חדורי מוטיבציה ואנרגיות טובות להשפיע ולקדם צרכים שונים בכל שכונה בה הם פועלים. העבודה משותפת לסטודנטים ולמרכזי הצעירים הפרוסים המפוזרים בעיר והתוצאות מרגשות ומעוררות התפעלות.

הכפר מפעיל מגוון רחב של פעילויות לקהילה, בדגש עם שילובם של בני הנוער וחברי הקהילה בפעילויות של נתינה ועשיית חסד למען האחר.

פעילויות בכפר

שבתות

גינון

לימוד שבועי

טיולים

ארוחות משותפות

סדנאות יצירה

 

פעילויות לקהילה, סדנאות, פרויקטים חברתיים

הכפר מפעיל מגוון רחב של פעילויות לקהילה, בדגש עם שילובם של בני הנוער וחברי הקהילה בפעילויות של נתינה ועשיית חסד למען האחר.

בראש חודש אדר יצאו חברי כפר הסטודנטים "שעלים רמב"ש" לשמח את קשישי הרמה. בשיתוף עם ארגון הנוער "סבבתא" רקדו ושמחו ברחובה של עיר בליווי כלי נגינה ומוזיקה משמחת, נפגשו עם קשישי רמת בית שמש וחילקו להם ספל, תיונים ושוקולד לחמם את הלב "משנכנס אדר מרבים בשמחה".

פרויקטים שלנו

פעילות מעצימה לבני נוער
עזרה בשעורי בית והעצמה רגשית לילדים ונוער
ליווי ילדים בעלי חינוך מיוחד במסגרת הגן

אנשי הצוות
אפרת שמש
רכזת ומנחת הכפר

בואו לתרום ולהיתרם! הירשמו עכשיו!

רשת "שעלים" דואגת ללוות את הכפרים בהכוונה, הנחיה מקצועית ותמיכה פיזית. בין השאר מעניקה הרשת  לכל סטודנט/ית מלגה בסך 10,000 ₪ לשנה, ולחברים בכפרי הסטודנטים מעניקה הרשת בנוסף – סיוע במימון שכר דירה.

רשת "שעלים"מאמינה בערכם וביכולתם של הסטודנטים לחולל שינוי משמעותי בקרב ילדים ונוער בתקופת לימודיהם האקדמיים. המגע היום יומי עם האוכלוסייה המתגוררת בשכונה מאתגרת, מאפשר לסטודנטים להיחשף ולחשוף את עצמם לפלח אוכלוסייה שאולי לא הכירו בעבר. לחזקם, לעודדם ולגלות את המיוחד והטוב שבהם.

אתם מוזמנים לקחת חלק בסיוע ולאמץ באופן אישי אחד/ת הסטודנטים שלנו העומד/ת בקריטריון מיוחד לבקשת מלגה ייחודית (בד"כ בשל מצב כלכלי) – נתינה מכוונת גבוה אנו נדאג לחבר ביניכם!

צרו קשר

לשאלות ומידע נוסף, אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

ברוריה ברלב
רכזת הכפר
2020 © שעלים בקמפוס - כל הזכויות שמורות
דילוג לתוכן